ПВД Чернівці - Кам"янець-Подільський - Хотин

 
 

ПВД Чернівці - Кам"янець-Подільський - Хотин

Поїздка Україною, літо 2009Ну ось, здійснилась давня мрія - відвідати Чернівці :) 
На все про все ми мали лише два вихідних дні, тому для максимального використання часу виїхали з Києва о першій ночі. Я обрав маршрут через Житомир - Бердичів - Хмільник - Хмельницький (забігаючи наперед, скажу, що програв на цьому не менше півгодини із-за навантаженої дороги Вінниця-Хмельницький). О сьомій ранку проїхали Кам"янець. Попередньо було вирішено їхати зразу до Чернівців, а Кам"янець і Хотин відвідати на зворотньому шляху. Але ранок був таким гарним, що Хотин проїхати без зупинки було несила :) Невелика прогулянка територією і вранішня кава на стоянці зайняли не більше, ніж година-півтори. І ось о десятій ранку ми вже в Чернівцях. Бігом поселяємося в готель і відправляємось на прогулянку. Жодного конкретного екскурсійного плану немає, за винятком відвідання резиденції митрополитів. Тому просто тиняємось містом із путівником в руках. День проминає абсолютно непомітно.
Першу половину недільного дня присвячуємо тій же справі, що й суботу, тобто, гуляємо :pooh_go: 
О дванадцятій вибираємося з готелю й вирушаємо до Кам"янця. У планах було провести там годинку-другу, але... Кам"янець є Кам"янець :DВиїхати звідти вдалося лише о сьомій вечора. Зворотнім маршрутом, враховуючи попередній досвід, я вибрав Хмельницький - Старокостянтинів - Чуднів - Житомир. Жодних зупинок, жодних проблем, і опівночі ми вже в"їхали до Києва.
Найбільше вражень залишили Чернівці (що й не дивно, враховуючи, що ніхто з нашої компанії там раніше не був). Місто просто неймовірно відрізняється від інших українських міст, і двох (по суті, менше ніж двох) днів вистачає ледве-ледве на поверхове знайомство. Так що далі буде 8) 
Короткий фотозвіт можна подивитись тут: sergya.io.uaСоздан 15 апр 2011  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником